Волинський  госпіталь ветеранів війни отримав  безконтактний тонометр

Волинський госпіталь ветеранів війни отримав безконтактний тонометр

Волинь

Працівники  НАК «Нафтогаз України» передали Волинському госпіталю ветеранів війни сучасний безконтактний тонометр. Це вже друга партія медичного устаткування цього року від благодійників. Про це інформує прес-служба ОДА.

Вручив обладнання, поспілкувався із учасниками АТО-ООС перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома.

«З 2014 року колектив компанії прийняв рішення щомісяця віддавати частину заробітку на благодійність. З волинським госпіталем ми співпрацюємо з 2017 року. Сукупно, ми більше, ніж на мільйон гривень привезли обладнання саме сюди. Вартість цього апарату – майже  240 тисяч гривень», -зазначив Сергій Перелома.

Головний  лікар  Волинського обласного госпіталю ветеранів війни Тетяна Масікова відзначила, що такого тонометра госпіталь потребував давно. Він  спростить діагностику і лікування хвороб очей.

«Від Нафтогазу ми вже отримали операційний стіл, два операційних світильники, біохімічний аналізатор, електрокардіографічний апарат, міограф, портативний УЗД-апарат, авторефректометр, центрифугу. А сьогодні – нам привезли апарат для вимірювання очного тиску – тонометр. У нас спільна мотивація – працювати для Героїв, які захищали Україну, – сказала  Тетяна Масікова.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×