Волинський письменник Василь Слапчук презентував нову книгу

Волинський письменник Василь Слапчук презентував нову книгу

Волинь

Нова книга лауреата шевченківської премії,  відомого письменника, літературознавця, воїна-афганця Василя Слапчука має назву "Кохання, Дао і марципани». Вийшла вона в київському видавництві « Український пріоритет», а презентував її автор  студентам кафедри української літератури східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, -йдеться на сайті вишу.

Студенти поспілкувалися з Василем Слапчуком, знаною письменницею-волинянкою Натою Гранич, видавцем книги – поетом, прозаїком, літературним критиком, доктором філософії  Володимиром Шовкошитним. Василь Слапчук розповів про особливості праці над твором, який писався не  рік (виявляється, початкова редакція першої частини роману була створена ще 20 літ тому). Не обійшлося без запитань (коло тем, які були підняті в процесі діалогу між письменником і читачами було доволі широке (дилема «письменник і політик», ставлення до критики, поради початківцям та ін.)

Роман "Кохання, Дао і марципани»- 8-й за рахунком роман Василя Слапчука.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×