На Поліссі знов горять торфи

На Поліссі знов горять торфи

Волинь
Суха сонячна погода на Волині, спричинила пожежі на торфовищах. Поблизу села Тур Ратнівського району близько п’яти гектарів території було охоплено вогнем. За день спільними зусиллями місцевих жителів та пожежних загоряння вдалося ліквідувати. Більше 10 гектарів торф’яників горять поблизу сіл Цир, Бірки та Дольськ Любешівського району. Гасіння розпочато ще 4 листопада. Однак, незважаючи на злагоджену роботу рятувальників та місцевого населення, загасити пожежу до кінця не вдалося. Зараз на Любешівщині чекають підмоги пожежних частин з інших районів області.
Ці пожежі спричинили мешканці навколишніх населених пунктів – люди спалюють на городах траву та листя. Кардинально переломити ситуацію може лише зміна погоди. На жаль, за прогнозами синоптиків, у найближчі десять днів на дощ розраховувати не доводиться…
Віталія КОТИСЬКО,
Волинська область

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×