Волинський суд не дав піти від відповідальності колезі зі Львівщини, підозрюваному у хабарництві

Волинський суд не дав піти від відповідальності колезі зі Львівщини, підозрюваному у хабарництві

Волинь

Апеляційний суд Волинської області задовольнив апеляційну скаргу прокуратури та скасував вирок суду першої інстанції щодо судді Червоноградського міського суду Львівської області.

Ковельський міськрайонний суд у серпні цього року визнав його винним в одержанні неправомірної вигоди. Слідством було встановлено, що цей суддя одержав від громадянина, щодо якого складались протоколи за вчинення адмінправопорушення, 1200 доларів США за призначення мінімального стягнення.
Вироком суду служителю Феміди було призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі встановленням двохрічного випробувального терміну. Його також позбавили другого кваліфікаційного класу судді та права 3 роки займати посади, пов'язані з відправленням правосуддя.

Між тим, прокуратура наполягала на суворішому покаранні для судді й оскаржила це рішення суду у зв'язку з  невідповідністю призначеного покарання особі засудженого та безпідставним виключенням з дій обвинуваченого корисливого мотиву.

Нині Апеляційним судом Волинської області апеляційну скаргу прокурора задоволено, а кримінальну справу щодо судді направлено на новий судовий розгляд.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×