Волинський Центр допомоги учасникам АТО/ООС отримав автомобіль від польського благодійника

Волинський Центр допомоги учасникам АТО/ООС отримав автомобіль від польського благодійника

Волинь

Громадянин Польщі Маріуш Годончук передав волинському центру допомоги учасникам АТО/ООС  автомобіль Renault Trafic. Доставив його керівник обласного центру Юрій Дмитрук. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

« Ця машина в мене була раніше, але продавати її якось не хотів. Вона чекала свого призначення і от вона в Луцьку, рятує життя. Я випадково дізнався від Юри Дмитрука, що вони збирають кошти на автомобіль. Хочу, аби всі так допомагали. Щиро і від всього серця, – зауважив Маріуш Годончук.
Мецената з Польщі відзначили Подякою голови обласної державної адміністрації та медаллю «Патріот України» громадської організації «Волинська спілка ветеранів АТО». Таку ж подяку отримав і Юрій Дмитрук. Окрім того, йому вручили посвідчення керівника Волинського обласного центру допомоги учасникам АТО/ООС.

 Основним напрямком  діяльності центру  стала психологічна та фізіологічна реабілітація. У складі центру, окрім керівника та кризового психолога, працюють терапевт-реабілітолог, фахівець з фізичної реабілітації, діє група швидкого реагування.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×