Волинський університет виграв грант на обладнання для фізреабілітації

Волинський університет виграв грант на обладнання для фізреабілітації

Волинь

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки здобув перемогу у грантовому конкурсі й отримав 550 тисяч гривень на закупівлю фізіотерапевтичного обладнання. Про це йшлося на зустрічі

ректора Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Ігоря Коцана з надзвичайним та повноважним послом Чеської Республіки в Україні Радеком Матулою. Вони підписали угоду про фінансування проекту «Покращення реабілітаційно-методичного процесу шляхом модернізації фізіотерапевтичного обладнання у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки». У його рамках планується закупити обладнання для підготовки фахівців за спеціальностями, які переведені до галузі знань «Охорона здоров’я».

Проект має як навчальну так і соціальну складові. Зокрема, на новому обладнанні студенти підвищуватимуть свої практичні навички, а пацієнти отримуватимуть безоплатну допомогу. Також закуплене за грантові кошти устаткування зможуть використовувати й медичні заклади у разі відсутності подібного на їх базі.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!