Волинський вклад до держбюджету -1,5 мільярда гривень податкових платежів

Волинський вклад до держбюджету -1,5 мільярда гривень податкових платежів

Волинь

У січні-червні 2018 року волинські платники податків спрямували до державного бюджету  мільярд 452 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС в області.

Надходження податкових платежів до держбюджету на Волині перевищили минулорічні показники на 23,5 відсотка. Це  276,7 мільйона гривень.  «За жодних умов не йдеться про посилення фіскального тиску. Натомість ефективна система протидія ризикам несплати, насамперед при формуванні безпідставного податкового кредиту, дозволяє своєчасно виявляти проблемні місця та вживати  належних заходів», - зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що конструктивний діалог з представниками сумлінного бізнесу – основний чинник, що сприяє наповненню бюджету.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!