Волинським бюджетникам не вистачає грошей на зарплату

Волинським бюджетникам не вистачає грошей на зарплату

Волинь

На оплату праці працівникам волинських бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, не вистачає 33 мільйони гривень. Вже у лютому деякі місцеві бюджети декларували незабезпеченість коштами на виплату зарплати. На початку року не вистачало 192 мільйони гривень,-пише Волинь нова з посиланням  на  директора департаменту фінансів Волинської ОДА Ігоря Нікітюка.

 Нині загальна заборгованість становить 165 мільйонів гривень, в тому числі освітянська та медична субвенції в сумі 132 мільйони гривень. Через це голова Волинської ОДА Олександр Савченко направив звернення до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо збільшення освітньої та медичної субвенції для Волині.

Задекларовано, що найбільше коштів на оплату заробітної плати не вистачає у зведених бюджетах Камінь-Каширського  (понад 10 мільйонів гривень), Іваничівського (5,4 мільйона гривень), Локачинського (4,9 мільйона гривень), Рожищенського (3,3 мільйони гривень) районів, бюджету міста Луцька (910 тисяч гривень).

Не вистачає коштів і в деяких ОТГ. Зокрема, Заболоттівській ОТГ на зарплату не вистачає 911 тисяч гривень, Копачівській  — 680 тисяч, Луківській  — 391 тисячу, Павлівській  — 268 тисяч.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!