Волинським матерям із Ківерцівського району присвоїли звання «Мати-героїня»

Волинським матерям із Ківерцівського району присвоїли звання «Мати-героїня»

Волинь

Наталія Іванина з чоловіком виховують у Ківерцях п`ятьох дітей – чотири сина та доньку. Найстаршому – 29, наймолодшому – 9. Старший син одружився та вже подарував батькам двох онуків. Родина живе з того, що займається підприємницькою діяльністю, адже Наталія мало не все життя в декреті. Проте, каже, що ніколи не шкодувала про те, що присвятила своє життя дітям. Про це йдеться в сюжеті 12 каналу.

Підтримати матерів-героїнь прийшли чиновники, рідні та діти. З квітами прийшли і сини Наталії. Почесне звання «Мати-героїня» присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей. Цьогоріч, відповідно до Указу Президента України таке звання присвоїли 128-ми багатодітним волинським матерям. З них, 27 – це жительки Ківецівського району. Вручити нагороди приїхав голова області. Окрім нагород, всім жінкам буде виплачена одноразова винагорода у розмірі 17 620 гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!