Волинським  митникам  злочини, пов’язані з контрабандою наркотиків, допомагають розкривати чотирилапі друзі

Волинським митникам злочини, пов’язані з контрабандою наркотиків, допомагають розкривати чотирилапі друзі

Волинь

З початку 2018  року у зоні діяльності Волинської митниці ДФС викрито 18 спроб громадян перемістити наркотичні засоби через митний кордон України . Це - вдвічі більше аналогічного періоду 2017 року, -повідомляє прес-служба ГУ ДФС Волині.

 «Це не означає росту злочинності у пунктах пропуску. Просто за допомогою кінологічних команд ми суттєво підвищили рівень виявлення такої контрабанди», - коментує статистику в.о. начальника Волинської митниці ДФС Євгеній Шелігацький.

Посадовець додає, що високий рівень професійної майстерності кінологічних інструкторів з Волині та їх чотирилапих друзів неодноразово здобував визнання на спеціалізованих конкурсах національного та міжнародного рівня.

 Митники наголошують, що громадянам слід пам’ятати: переміщення через державний кордон наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів карається позбавленням волі терміном  від 5 до 8 років.

А якщо предметом контрабанди стали особливо небезпечні наркотичні засоби, незалежно від їх кількості  –  від 8 до 10 років з конфіскацією майна.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×