Волинським ОТГ допоможуть врегулювати земельні питання

Волинським ОТГ допоможуть врегулювати земельні питання

Волинь

На територій Забродівської, Прилісненської та Цуманської об’єднаних територіальних громад планують реалізувати субпроект земельних питань Німецько-Українського агрополітичного діалогу. Про це йшлося під час робочої зустрічі голів  цих ОТГ із  керівником субпроекту Крістофом Гільгеном, -повідомляє прес-служба Департаменту АПР ОДА.

Крістоф Гільген повідомив, що уже отримано дозвіл від Федерального міністерства харчування та сільського господарства (BMEL) на подальші дії та підтримку проекту, який буде тривати три роки. Волинь вибрана як пілотний регіон.

 Німецько-Український агрополітичний діалог в Україні вже 10 років, працює у різних напрямках: аграрна політика загалом, управління земельними ресурсами та лісівництво.

Субпроект земельних питань, який планують втілювати на Волині, буде включати проведення та організацію семінарів, конференцій, навчань щодо земельних питань. На такі заходу будуть запрошені німецькі та українські експерти, з якими узгоджуватимуть подальшу діяльність. У рамках проекту, волинська делегація у складі голів ОТГ та представників аграрних відомств відвідає Німеччину. Метою такої поїздки є обмін досвідом у сфері землевпорядкування.

Важливим компонентом субпроекту є охорона навколишнього середовища. На Волині багато торф’яників та болотистих поліських територій. У північній Німеччині переважають такі ж землі. Відтак, в рамках інформаційних поїздок волинську делегацію ознайомлять із досвідом використання малородючих ґрунтів.

Субпроект також передбачає фінансування на наукові розробки та прозорість у володінні земельними ресурсами.

Голови громад розповіли про особливості своїх територій.

За результатами робочої зустрічі домовлено 13-14 травня організувати круглий стіл де, за участі німецьких експертів, обговорять найбільш проблемні питання, в тому числі і екологічні.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×