Волинян-воїнів АТО запрошують до футбольної команди

Волинян-воїнів АТО запрошують до футбольної команди

Волинь

Для участі у всеукраїнському турнірі з футболу «Кубок Нескорених» формується нова футбольна команда від Волинської області, -повідомляє у мережі Facebook Громадська спілка «Спілка воїнів АТО Волині».

Турнір "Кубок Нескорених" є ініціативою уповноваженого президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадима Свириденка та Міністерства оборони України, яку підтримала Федерація футболу України, взявши на себе функції організатора змагань.

Участь у турнірі братимуть ветерани бойових дій та чинні військовослужбовці, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які мають посвідчення учасника бойових дій та отримали поранення, каліцтва, контузії або інші захворювання під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО, в ході миротворчих операцій за участю України. Проведення турніру заплановане на 19 травня 2018 року у м. Києві.

Дані про себе надсилати на телефони:
1. 095 153 05 75 - WhatsApp, Viber - громадська спілка воїнів ато Волині.
Електронна адреса : bila61@ukr.net
2. 093 747 16 99 - Viber, Віталій

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!