Волинянам пропонують створити сімейні молочні ферми

Волинянам пропонують створити сімейні молочні ферми

Волинь

На Волині  представники підприємства «Укрмілкінвест» та координатори проекту Кластер «Натуральне молоко», що об’єднує виробників молока Західного регіону, зустрілися із власниками особистих селянських господарств  Рожищенського, Горохівського, Турійського і  Маневицького районів. Йшлося про проект «Створення сімейних ферм», - повідомили у прес-службі департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Менеджер проекту «Створення сімейних ферм» Сергій Чернієнко  поінформував волинян про суть проекту та основні напрямки підтримки. Проект розпочав роботу у листопаді 2017 року на території Рівненської та Хмельницької областей. За цей період  створили 10 сімейних ферм із поголів’ям  від 10 до 36 корів. У перспективі створення ферм у Волинській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Пропозиції проекту:

– надання 50 тис. грн. позики на будівництво ферми за умови вкладення у будівництво аналогічної суми власних коштів. Після відкриття ферми позика повертається впродовж року рівними частинами.

– надання худоби в кредит під 15 % на 4 роки;

– надання 80 тис.грн на придбання обладнання, із них 40 тис.грн безповоротна допомога.

– продаж кормів, або технологічний супровід при заготівлі кормів;

– охолоджувач молока надається в оренду.

Із сімейною фермою укладається договір про співпрацю.

Заступник директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Петриканин  роз’яснила про  створення та реєстрацію сімейного фермерського господарства без статусу юридичної особи.  Для власників особистих селянських господарств, які зацікавляться проектом, буде організовано поїздку для ознайомлення з діяльністю сімейних ферм у Рівненській області.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×