Волинянка потребує допомоги на лікування

Волинянка потребує допомоги на лікування

Волинь

 Анатолій Княжин, чоловік волинянки, яка тривалий час бореться з важкою недугою, поширив  пост про допомогу в соціальних мережах.

Інна Княжина – молода жінка з Володимира-Волинського, вже тривалий час веде боротьбу за власне життя, яке лікарі оцінили в кілька десятків тисяч євро. Така вартість лікування не під силу подружжю Княжиних, а тому, вся надія на благодійників, простих людей, які готові допомогти Інні зібрати кошти на лікування.

«БІДА НЕ ПРИХОДИТЬ ОДНА... Прохання репосту та допомоги...
Шановні друзі, знайомі та всі небайдужі люди до чужого горя! Звертаємось до Вас, як до останньої надії на порятунок життя Княжиної Інни Петрівни у якої діагностовано - аневризму аорти серця. Дана аневризма є розширенням судини, і є загрозливою для життя, так як в будь - який момент може розірватись. Передбачити коли це станеться - неможливо, час в найгіршому випадку буде йти на хвилини, щоб довезти до спеціалізованої клініки, яка за сотні кілометрів...Тому потрібна термінова операція по заміні ураженої ділянки аорти - імплантом (стентом). Даний стент виробляється за кордоном і вартує разом з операцією 12000 євро. Окрім цього оплачуються консультації у професора Maciej Kielar та необхідна діагностика в клініці MEDICOVER HOSPITAL,м.Варшава, в якій погодились оперувати Інну та проводити реабілітацію.В даній клініці найнижча ціна з усіх клінік Європи та України.
Як кажуть там де тонко там і рветься, так і в нашому випадку... Після останньої діагностики, професором було повідомлено, що стентування на данному етапі неможливе, так як великий ризик після операції втратити ліву руку (стент може перекрити кровоток до руки). Потрібна додаткова операція по вивільненню судин руки і безпечному встановленню стенту... Це додаткові кошти і витрати грошей, яких і так не вистачає. На даний час спільними зусиллями зібрано 7300 євро. Дуже вдячні усім хто відгукнувся з допомогою і тим добрим людям, які ще можуть це зробити!
Врятуймо життя разом!!!», - йдеться у пості.

Рахунок гривня:
Карта Приват: 4149439107155743 -Княжина Інна Петрівна
Карта Приват долар:5168757313803332
Карта Приват євро:5168757345833232 - Княжин Анатолій
Олександрович.
Для міжнародних переказів: ANATOLII KNIAZHYN (Ukraine)
Контактні номери телефонів:+380735061660,+380634322382.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!