Волинянка  увійшла до сотні кращих юних письменників України

Волинянка увійшла до сотні кращих юних письменників України

Волинь

Дарина Корець, десятикласниця з Любешева, взяла участь у літературному фестивалі «Literature Future». Відбувся він нещодавно в Чернівцях – повідомляє любешівська районна газета «Нове життя».

 Ще навесні дівчина на пропозицію свого вчителя української мови та літератури Нелі Ліштван подала на конкурс авторський роман у стилі фентезі «По той бік Вірди». Із Волині разом із нею було ще троє учасників, а всіх разом – сто кращих юних літераторів із усієї України. Дівчина розповіла, що першого дня спілкувалися з ровесниками художниками-початківцями, яким оповідали сюжети своїх творів, а ті одразу ж створювали ілюстрації до них.  А ще їх запросили у сесійну залу міської ради, де відбулися дебати та бесіди на найрізноманітніші актуальні теми, які хвилюють молодь і взагалі українців. Наприклад, обговорювали проблему відносин батьків та дітей, говорили й про те, як усі хочуть миру в Україні. Були також зустрічі учасників фестивалю з місцевими поетами та прозаїками. Тож Дарина Корець,яка мріє стати письменницею, отримала чимало потрібної інформації, здобула певний життєвий досвід, нові знайомства і, звичайно, незабутні враження. 

Повернулася дівчина з фестивалю з дипломом учасниці та званням «Кращий юний автор України».

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!