Волинянка здобула дві золоті медалі на «Іграх нескорених»Фото зі сторінки Майї Москвич у "Фейсбуку"

Волинянка здобула дві золоті медалі на «Іграх нескорених»

Волинь

Волинська дівчина-воїн Майя Москвич в Австралії тріумфально виступила на «Іграх нескорених» (олімпіаді для військовослужбовців, які втратили здоров’я внаслідок бойових дій).  Москвич потрапила на до української збірної у команду лучників, й хоча раніше ніколи цим спортом не займалася одразу почала показувати високі результати. Вчора Майя дебютувала на «Іграх нескорених». У кваліфікаційних стрільбах вона з великим відривом посіла перше місце індивідуальній першості. Сьогодні ж волинянка у фіналі змагань лучників підтвердила своє лідерство й здобула «золото» військової олімпіади. Але й це не все. Майя Москвич тріумфувала вдруге ще й у командній першості. Разом із побратимами по зброї та колегами по збірній Андрієм Усачем і Сергієм Шимчаком вони принесли ще одну золоту медаль у скарбничку України.

Редакція «Вісника+К» щиро вітає Майю Москвич та з перемогами!

Відзначимо, що волинянка добровольцем пішла на війну. Служила у складі батальйону Національної гвардії імені Кульчицького, у батальйоні МВС «Гарпун» та полку «Миротворець».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×