Волинянку Майю Москвич урочисто провели на «Ігри нескорених»

Волинянку Майю Москвич урочисто провели на «Ігри нескорених»

Волинь

Майя Москвич – ветеран війни на Сході України. Вона – єдина жінка з 15 членів команди, яка входить до національної збірної на «Іграх нескорених». Спортсменку урочисто провели з Волині на тренувальні збори до Києва. Вже звідти дівчина вирушить до Австралії, де відстоюватиме честь України, -повідомляє прес-служба ОДА.

Україна вдруге бере участь у змаганнях серед військовослужбовців, які зазнали травм на службі. Цього року українську  команду представляють 15 бійців, серед них і волинянка – Майя. Вона воювала на сході України упродовж трьох років у складі кількох батальйонів. З  полку поліції особливого призначення «Миротворець» Майя звільнилася через стан  здоров’я.

Цьогорічні «Ігри нескорених» відбудуться 20-27 жовтня у місті Сідней, Австралія. Майя представлятиме Україну в стрільбі з лука, який вперше взяла до рук за порадою учасника збірної команди України Ігор Нескорених 2017 року Дмитра Сидорука у березні 2018 року.
- Для мене дуже важливо, щоб на трибуні, коли я буду виступати, був хтось із волинський прапором - це допоможе мені розправляти крила, - мовила Майя.

Голову облдержадміністрації Олександр Савченко подарував їй український і волинський  прапори.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×