Волиняни у складі «Айдару» під Луганськом знищили бійців російського елітного спецназуОстаннє фото терористів

Волиняни у складі «Айдару» під Луганськом знищили бійців російського елітного спецназу

Волинь

Добровольчий батальйон «Айдар», в якому служить чимало волинян, внаслідок несподіваної і стрімкої атаки звільнив населений пункт Веилка Вергунка під самим Луганськом. Як виявилося, нашим військовим протистояли бійці з легендарного антитерористичного підрозділу РФ «Гюрза», який сформувався у чеченській війні. Про це розповів волинський айдарівець Ігор Лапін.

«Сепаратисти. Спецпідрозділ по боротьбі з тероризмом Російської федерації «Гюрза». Старший групи (позивний «Грозний») і їх посібники були знищені штурмовим загоном «Айдара» біля Вергунского роз'їзду. Вантаж 200 на Росію. Фото і відео доказу їх діяльності вилучені з їх мобільних телефонів», - написав Лапін у Фейсбук.

Також він виклав фото терористів, моменти атаки на Велику Вергунку та знімки звільненого населеного пункту.

Загалом за результатами бою було знищено більше 30 бойовиків. На камуфляжному одязі багатьох із них були шеврони «Гюрзи».

 

Схожі новини

Коментарів: 11

  • дядя
    9 серпня 2014, 12:52 - Відповісти
    0
    какоето стадо ублюдков.Эти два дебила тоже спецподразделение.Если так росею жаль
    • fh
      11 серпня 2014, 00:08 - Відповісти
      0
      Це ти ска про свою сім"ю чи про маму?
  • иван
    9 серпня 2014, 13:03 - Відповісти
    0
    Туда им и дорога парашникам вшивым Небось ихние жены дети и родители теперь узнают что значит лезть в чужую страну
  • Русский Жыдобандеров
    9 серпня 2014, 13:05 - Відповісти
    0
    Молодцы ребята так держать , мы все вами гордимся !!!! Слава Украине! Героям Слава !!!!
  • бандеровский луганск
    9 серпня 2014, 13:32 - Відповісти
    0
    Ребята,мы за вас.Слава Украине.Гоните их к ху.....м с нашей земли,Луганск это Украина!!!!!!
  • Запорожье
    9 серпня 2014, 13:45 - Відповісти
    0
    Спасибо парни. Хм, сейчас уже пристало говорить: " ХОРОШИЙ РАССЕЯНИН _ МЁРТВЫЙ РАССЕЯНИН".
  • Донецкий бандеровец
    9 серпня 2014, 13:50 - Відповісти
    0
    Слава Айдару сабачая смерть акупантам
  • Мыкола
    9 серпня 2014, 15:36 - Відповісти
    0
    Элита, это значит "избранные, лучшие". А это что за сброд мудаков? Понравилось в Чечне с бабами воевать и продавать своих друзей за пару фальшивых чеченских долларов. Да это просто педерасты с большой дороги, которым обещали прогулку по Украине. ГРУЗ 200. УРА !!!
  • ПТН ПНХ
    9 серпня 2014, 19:25 - Відповісти
    0
    Было бы весьма поучительным опубликовать фотографии дохлых "бійців російського елітного спецназу". Может быть тогда живые "бійці російського елітного спецназу" задумаются над тем, ради чего едут подыхать в чужую страну. Хотя вряд ли задумаются. У них "кисель" вместо мозгов. И брехун Киселев вместо истины. Тогда может жены и матери остановят этих "бійців російського елітного спецназу". Хотя вряд ли. У ихних жен и матерей тоже кисель в голове...
  • Вадим