Волиняни збільшили декларування  доходів

Волиняни збільшили декларування доходів

Волинь

Понад чотири тисячі волинян відзвітувалися про отримані торік доходи. Загальна сума задекларованого доходу вже становить  476 мільйонів гривень, - повідомила прес-служба  ГУ ДФС у Волинській області. 

Аналітика свідчить, що найбільші доходи волиняни отримали від продажу рухомого і нерухомого майна – 79,8 мільйона гривень. Саме про такі доходи відзвітувалося 263 особи.

635 громадян отримали у спадок майно вартістю 64,8 мільйона гривень, про що вказали у своїх деклараціях. Про іноземні доходи відзвітувалося 90 громадян, які задекларували 9 мільйонів гривень.

«Деклараційна кампанія завершується 2 травня. Тобто, волиняни, які ще не подали річну податкову декларацію, можуть це зробити в державній податковій інспекції за місцем реєстрації. Власне перебіг деклараційного процесу свідчить, що органи ДФС створили максимально сприятливі умови для подання декларацій », - нагадує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.  

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×