Волинянин виростив величезного кавбуза

Волинянин виростив величезного кавбуза

Волинь

У редакцію нашої газети завітав лучанин Павло Нерода, щоб розповісти про гігантського кавбуза (схрещений кавун з гарбузом, виведений в Україні), який виріс на дачі.82-річний Павло Мусійович запросив до себе у гості, бо принести велетня в редакцію йому було не під силу. Важить осінній дарунок природи понад 25 кілограмів, а в довжину вимахав до метра.

– Тридцять років господарюємо на дачі, а такого гіганта не бачили, – усміхається дідусь. – Нічим його не кропили, не підживлювали, а ріс, як на дріжджах.

Чоловік зазначає, що дружина Тамара Борисівна готує з кавбузів різноманітні каші, а ще пече смачні млинці з манкою. Подружжя пенсіонерів добре знає про корисні властивості цього овоча. Він покращує травлення, допомагає при хворобах нирок, печінки, артритах, екземі, атеросклерозі, псоріазі, атонії кишечника.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!