Волинянину за порушення виборчого законодавства загрожує штраф

Волинянину за порушення виборчого законодавства загрожує штраф

Волинь

Співробітники Луцького відділу поліції склали на волинянина адміністративний протокол за ч. 2 ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Матеріали скерували на розгляд до Луцького міськрайонного суду, -повідомляє прес-служба Нацполіції області.

Будучи директором приватного підприємства із надання послуг у сфері зовнішньої реклами, підприємець розмістив в обласному центрі і агітаційні білборди кандидатів у Президенти України, на яких відсутні відомості про установу, що здійснила їх друк, тираж та інформація про осіб, відповідальних за випуск.

За вчинення адміністративного правопорушення йому загрожує покарання у вигляді штрафу.

Загалом з початку виборчої кампанії органи поліції у Волинській області зареєстрували 38 повідомлень щодо ймовірних порушень виборчого законодавства. Більшість із них стосуються можливих порушень проведення передвиборної агітації, принципу рівного виборчого права, а також підкупу виборців.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×