Всеукраїнський форум сім’ї  приймала Волинь

Всеукраїнський форум сім’ї приймала Волинь

Волинь

Сьогодні (14 вересня) у Палаці культури міста Луцька відбувся Волинський форум сім’ї “Щаслива родина – міцна Україна”, присвячений Міжнародному дню батька. Організували захід управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Волинська Рада Церков, МБФ “Молодь з місією”, за підтримки МГО “Міжнародний центр батьківства” та Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради “За духовність, моральність і здоров’я України”, -повідомляє прес-служба Луцької міськради.

 Протягом декількох місяців подібні заходи відбулися й у інших районних та обласних центрах по всій Україні. А сьогодні Форум сім’ї приймає Волинь. Волинський форум сім’ї покликаний об’єднати зусилля представників органів влади, органів місцевого самоврядування, освітян, релігійних і громадських організацій області, широкої громадськості задля захисту цінностей української сім’ї, формування та реалізації регіональної сімейної політики, заснованої на українських традиційних цінностях.  На форумі обговорено національну сімейну стратегію, провідні експерти та фахівці навчали сімейної політики, презентували  напрацювання та обмін досвідом між громадськими, релігійними, державними організаціями.  До слова: Міжнародний день батька відзначатиметься у неділю, 16 вересня.

 

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!