Викрито фальсифікаторів коняку, які поставляли продукцію на Волинь

Викрито фальсифікаторів коняку, які поставляли продукцію на Волинь

Волинь

Прокуратурою Волинської області у взаємодії з управлінням Служби безпеки в області викрито та припинено діяльність підпільного цеху із виготовлення коньячних виробів відомих торгових марок України на території Закарпатської області. Особи, які займались незаконним виготовленням алкогольних напоїв,  постачали сурогат  у різні регіони держави, у тому числі на Волинь, -повідомляє прес-служба прокуратури області.

Під час санкціоновано обшуку виявлено та вилучено обладнання, що забезпечує масове виробництво алкогольних напоїв, велику кількість сировини  та готової до реалізації незаконно виготовленої продукції. У кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії.

Таке правопорушення, згідно з санкцією ч. 2 ст. 204 КК України, передбачає покарання у виді штрафу у розмірі до 170 тис. грн.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!