Визначено переможців конкурсів малюнків про волинський ліс

Визначено переможців конкурсів малюнків про волинський ліс

Волинь

До  Міжнародного дня захисту дітей у Волинському обласному управлінні лісового та мисливського господарства визначили переможців  обласних конкурсів малюнків на теми «Людина і ліс» та «Охорона праці у лісовій галузі очима дітей », -повідомляє прес-служба ВОУЛМГ.

 На обидва конкурси надійшло близько 150 робіт. Дитячі роботи виконані олівцями та фарбами. Діти зобразили життя лісу і людей.

У конкурсі малюнків на тему «Людина і ліс» перемогла Ліля Котович – вихованка студії образотворчого мистецтва Любомльського Будинку школяра (керівник О. М. Богута). Її етюд «З любов’ю до лісу» підкорив серця усіх членів журі, які одноголосно присудили їй І місце. Ліля Котович  закінчила 4 клас, любить ліс, пензликом і олівцем популяризує його і захищає. У конкурсі було  два других, чотири третіх  місця і спец призи.

Журі визначило також переможців і в конкурсі малюнків «Охорона праці у лісовій галузі очима дітей». Тут І місце присуджено сестрам Дарині та Христині Подолець за роботу «Ліс рубай, та про безпеку дбай» (обидві – учениці ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко Горохівського району).

Організатори конкурсу подякували дітям та їх вчителям за участь у конкурсах.  На них чекають  подарунки від лісівників Волині.

 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×