Як Луцьк заробляє на субсидіях?

Як Луцьк заробляє на субсидіях?

Волинь

Частину бюджетних надходжень фінансовий департамент, аби заробити, кладе на банківський рахунок під відсотки, - йдеться в сюжеті 12 каналу.

Відтак, вільні гроші, які наразі не використовують – працюють на міський бюджет. Торік таким чином заробили 16 мільйонів гривень. Найбільше на таких рахунках, водночас лежало 90 мільйонів гривень. Однак, кажуть чиновники, для нагальних потреб, інколи, знімають частину вкладень. То ж, такий прибуток не стабільний. Цьогоріч, доходи від депозитів будуть меншими. Причина – у рішенні Нацбанку знизити відсоткову ставку. Відтак, депозити стали менш привабливими, каже головна фінансистка луцькради. Зі звичайних рахунків гроші простіше та швидше знімати на різного роду міські потреби. У той час, як дострокове зняття грошей з депозитів, як правило, передбачає пеню та втрату частини відсотків.

Водночас цього року зросли надходження від єдиного податку, земельного та податку від реклами. Основним джерелом наповнення бюджету залишається податок з доходів фізичних осіб – 65%. Загалом за півроку до міської казни зібрали один мільярд 456 мільйонів гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!