Як Луцька міська рада розпорядиться 40 мільйонами гривень

Як Луцька міська рада розпорядиться 40 мільйонами гривень

Волинь

Перерозподіляли  видатки та вільні залишки бюджету Луцька у сумі понад 40 мільйонів гривень сьогодні(22 червня) члени  постійної комісії міськради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови, повідомляє прес-служба міськради.

З державного бюджету надійшла субвенція у сумі 4,855 мільйона гривень на закупівлю дев’яти квартир учасникам АТО.

Додатково депутати виділять кошти на капітальний ремонт даху дитячого садочка №16 у сумі 520 тисяч гривень та на ремонт фасаду Будинку вчителя спрямують 200 тисяч гривень, а для навчальних закладів , дитячих садочків , Палацу учнівської молоді закуплять контейнери для роздільного збору сміття. На 16 мільйонів гривень збільшаться видатки на капітальний ремонт прибудинкових територій та доріг нашого міста.

Обранці громади 32 мільйона гривень передбачать на співфінансування проекту НЕФКО.

Для закупівлі тролейбусів для Луцького підприємства електротранспорту виділяють 3 мільйони гривень. На виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію приміщення під філію центру надання адміністративних послуг збільшать видатки на 1, 497 мільйона гривень. Відремонтують коштом міського бюджету і балкони міської клінічної лікарні та перший поверх жіночої консультації пологового будинку.

300 тисяч гривень виділять на реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, а 3,3 мільйона гривень спрямують на реконструкцію приміщення амбулаторії на вулиці Корольова у мікрорайоні Вересневе.

Усі зміни до міського бюджету розглядатимуть депутати під час пленарного засідання 43 сесії Луцької міської ради.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!