Як підвищити інвестиційну привабливість Камінь-Каширського району

Як підвищити інвестиційну привабливість Камінь-Каширського району

Волинь

     Інвестувати у розвиток Камінь-Каширського району здебільшого виявляють бажання агропідприємці, незважаючи на небагаті поліські землі. Про це йшлося під час робочої поїздки директора департаменту агропромислового розвитку Юрія Горбенка та начальник управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Юрія Кресака  у Камінь-Каширському районі, повідомляє прес-служба департаменту АПР ОДА .

     Зокрема, ТзОВ «Патріот Агро» хоче орендувати 78 га торф’яників із 500 га, які згоріли у 2015 році. Окрім зернової групи, господарство займається вирощуванням ягід, горіхів, інших плодових дерев. У Камінь-Каширському районі сподіваються вирощувати насадження лохини. Орендувати землі в районі також хочуть: ТзОВ «Грін Енерго» з Дніпропетровщини і ТзОВ «Сотік Агро» з Рівненської області.

     Є напрацювання щодо добування сапропелю.

     Інвестувати у розвиток аграрної галузі району виявили бажання і місцеві виробники. Так, СВК «Нуйнівський» (керівник – Микола Сільчук) планує взяти в оренду 70 га для розширення пасовищ. А у селі Стобихівка 10 учасників АТО отримали по 2 га землі для ведення особистого селянського господарства.

     Проблемним питанням у районі, як і у інших, залишається інвентаризація землі. «Покращення інвестиційного клімату без коректної інвентаризації землі – неможливе, - наголосив Юрій Горбенко, - дану роботу необхідно провести якісно, перш ніж приводити інвестора в район».

     А також очільник головного аграрного відомства області акцентував на питанні приведення у відповідність документації на громадські пасовища, що знаходяться на території сільських рад.

     За результатами робочої зустрічі, підготовлено пропозиції до проекту доручення голови облдержадміністрації.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×