Як у Ковелі матерям загиблих в АТО синів допомогу виділяли

Як у Ковелі матерям загиблих в АТО синів допомогу виділяли

Волинь

Позачергова 37-ма сесія Ковельської міської ради була скликана лише задля розгляду одного соціального питання- відшукати в бюджеті міста гроші для надання з нагоди Дня матері одноразової матеріальної допомоги матерям воїнів, які в зоні АТО відділи своє життя за Україну. Було зроблено відповідний проект рішення, в якому передбачалося виділити з депутатського фонду 25 тисяч гривень (кожній по п’ять тисяч).  І тут думки депутатів розділилися, - повідомляє ПРО Ковель.

«Жодної копійки міський голова дати не хоче з інших фондів. Ці кошти забирають виключно з тих грошей, які б міські депутати мали віддавати виборцям, що звертаються у зв’язку з хворобами. Хочу нагадати, що в міського голови, виконавчого комітету Ковельської міської ради є 300 тисяч гривень на такі ж само цілі,  - озвучив офіційну заяву фракції УКРОП Ігор Пініс. І розпочалася його словесна перепалка з головуючим, міським головою Олегом Кіндером, який  сказав: «А ви совість маєте забирати від людей, які хворі раком?»

 Потім хтось із депутатів попросив оголосити кількахвилинну перерву в роботі ради, щоб мати можливість спокійно обговорити дане питання з колегами.

 Після перерви до мікрофону підійшла голова ГО «Віра», мати загиблого на фронті Романа Данилевича Людмила Данилевич. Жінка тихим спокійним голосом звернулася до депутатів із проханням не голосувати за даний проект рішення.

« Ми від цих грошей відмовляємося. Тих шість чоловік, тому що є ще Артемук, яка буквально півроку назад виписалася із міста. Ми просто відмовляємося від тих грошей, такої допомоги і з такою неприємною сваркою вони нам просто не потрібні. Ми будемо чай пити і сухарі їсти, але від вас більше ніколи нічого не попросимо і до вас не звернемося», - виголосила спільну думку «осиротілих» матерів Людмила Данилевич. 

Депутати,   хоч і з скандалом, але  таки підтримали соціальний документ. 19 голосів «за» - такий результат шани матерям, які втратили на війні своїх синів.    

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×