Які зарплати у луцьких сімейних лікарів

Які зарплати у луцьких сімейних лікарів

Волинь

 Зарплати лікарів первинної ланки у Луцьку  після початку реформування первинної медичної допомоги досягають 19 тисяч гривень.

Про це йдеться у звіті управління охорони здоров'я на засіданні виконавчого комітету Луцької міської ради.
У січні-лютому у місті отримали транші від Національної служби здоров'я України. Зарплати лікарів первинної ланки становили від 11 до 19 тисяч гривень (в залежності від середньої капітаційної ставки однієї декларації), зарплати медичних сестер, які працюють з лікарями первинки,- від 6 до 9 тисяч.
У місті провели кампанію щодо укладання декларацій між лікарями, які надають первинну медичну допомогу та громадянами відповідно до вимог Міністерства охорони здоров'я України. На початок нинішнього року в Луцьку підписали 148 901 декларацію (70% від загальної кількості мешканців). А вже на 14.03.2019 було підписано 164 101 декларацію (майже 76,8% від загальної кількості мешканців).
Окрім того, у місті реорганізували комунальні лікувально-профілактичні заклади у комунальні некомерційні підприємства; затвердили статути комунальних некомерційних підприємств та здійснили процедуру їх реєстрації; комунальні некомерційні підприємства уклали договори із Національною службою здоров'я України; вперше провели конкурси на зайняття вакантних посад директорів комунальних підприємств «Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка» та «Луцький центр первинної медичної допомоги №2»; у закладах прийняли нові колективні договори.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×