Єдиний на Волині доїльний зал  типу «карусель» обладнаний у ФГ «Перлина Турії»

Єдиний на Волині доїльний зал типу «карусель» обладнаний у ФГ «Перлина Турії»

Волинь

 Перший корівник ФГ «Перлина Турії» у селі Задиби Турійського району відкрили наприкінці листопада 2018 року. Нині тут триває будівництво сучасного молочного комплексу. Його загальний проект  передбачає 1800 голів великої рогатої худоби та 600 корів дійного стада. Планують  завершити будівництво до кінця 2019 року, -повідомляє прес-служба департаменту АПР ОДА.

Для здійснення амбітних планів волинський фермер Володимир Яренчук залучає інвестиції німецького акціонерного товариства «ПроКредит Банк».

Племінне поголів’я корів ФГ «Перлина Турії» закуповує в іноземних колег. У 2018 році працювали з німецькими та польськими селекційними господарствами, в яких закупили близько 300 нетелів. Цього року  уже домовлено про поставку ще понад 300 голів нетелів з Польщі для комплектації другого корівника.

Молочний комплекс оснащений доїльним залом шведської компанії DeLaval типу «карусель»,  єдиним на Волині. Така технологія дозволяє одночасно доїти 24 корови, без стресу для тварин. Все  молоко – екстра класу, а безстресова система охолодження робить його придатним для виробництва елітних сирів.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×