Європейські Дні Добросусідства  знову на  Волині

Європейські Дні Добросусідства знову на Волині

Волинь

Цьогорічні Європейські Дні Добросусідства відбудуться у два етапи: 9-12 серпня в Шацькому районі, зокрема,  у населених пунктах Адамчуки-Збереже (Кордон-1055) та 19 серпня – в Іваничівському районі на території сіл Кречів-Крилів (Кордон-835). Це – безпосередньо біля лінії українсько-польського державного кордону, -повідомляє прес-служба ОДА.

У рамках святкування заплановано велопробіг Збереже-Світязь-Збереже під назвою «Україна на велосипеді», змагання з веслування на байдарках Бугом, біговий екомарафон SUNRISE SVITAZ, рибальські змагання, ІХ Міжнародна конференція «Наше Полісся, Наш Буг», Надбужанський ярмарок. Також відбудуться музично-мистецькі дійства, екуменічна молитва, виставка-продаж робіт народних умільців, майстер-класи, виїзна торгівля, презентація та дегустація української кухні «Щедрий спас», інтеграційні заходи для дітей та молоді.

Дні Добросусідства символізують єднання та братерство, сприяють розвитку українсько-польської співпраці та євроінтеграції.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!