Юні майбутні олімпійці з Волинські виступили на міжнародному турнірі

17 лютого 2015, 18:42
0
0
0

Наприкінці минулого тижня у Новограді-Волинському відбувся традиційний турнір Української федерації карате Zvyagel Open (WKF). У ньому брали участь понад 500 спортсменів з 29 клубів України та Білорусі. Волинь на змаганнях представляли троє юних лучан під керівництвом тренера Валентина Бродовича. У віковій категорії 8 років (до 28 кілограмів) Володимир Тимошевич виборов «срібло». У цій же категорій Артем Забіяка боровся за третє місце, але йому забракло досвіду, і хлопець зупинився за крок до п’єдесталу. Ще один учасник команди, Назар Байбула, виступав у категорії 11-12 років і здобув важливий досвід на змаганнях такого рівня.

Нині міжнародна федерація WKF веде боротьбу за те аби карате було включене до програми Олімпійських Ігор у 2020. Міжнародний олімпійський комітет має обрати або карате, або ушу. У Луцьку якраз зароджується бійцівський клуб WKF.