Юні волиняни відпочиватимуть у «Віфанії»

Юні волиняни відпочиватимуть у «Віфанії»

Волинь

21 дитина з сімей, які потребують особливої соціальної підтримку впродовж 10 днів відпочиватимуть у таборі «Віфанія» с. Дубечне, Старовижівського району. Організація змістовного дозвілля для дітей, які перебувають на обліку в управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, -це одна із  форм співпраці з фондом «Дитяча місія. Україна», -повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Кілька років поспіль діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, мають змогу побачити красу волинської природи, знайти нових друзів, активно відпочити, навчитися жити за принципами добра у християнському таборі «Віфанія».  Загалом, зміна табору складається з 140 дітей. Це діти з Луцького району, м. Луцька та вихованці Заболотівської спеціальної загальноосвітньої школи- інтернат. Волинський обласний благодійний фонд «Дитяча місія. Україна» взяв на себе усі витрати щодо організації відпочинку дітей пільгової категорії. 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!