Юній горохівчанці терміново потрібна пересадка нирки

Юній горохівчанці терміново потрібна пересадка нирки

Волинь

9-річна Оля Зілінська із Горохова, яка потребує термінової пересадки нирки, вже пережила інсульт і, щоб вижити, тричі на тиждень мусить їздити на гемодіаліз. Для порятунку дівчинки залишилося зібрати половину необхідної суми. Рідні дівчинки благають про допомогу,- пише ВолиньPost з посиланням на сюжет ТСН. ua.
Органи дівчинки відмовили через важку недугу – асоційований васкуліт. Шанс на повноцінне життя Олі дають білоруські медики. Операція коштує 60 тисяч євро. Наразі вдалося зібрати половину суми, але для лікування цього недостатньо.
Раніше дівчинка була дуже активною дитиною, та влітку раптово захворіла.
«Я ходила на танці, а зараз вже не ходжу, але хочу повернутися»,- розповіла дівчинка. У неї виявили важке автоімунне захворювання, яке «вбило» нирки дівчинки. У неї був високий тиск, на тлі якого стався ішемічний інсульт. Нині, аби жити, дівчинці тричі на тиждень очищають кров за допомогою гемодіалізу.«Я мрію бути здоровою, щоб танцювати», - додає дівчинка.
Єдину дитину врятувати просять всі рідні. Оля ж вірить, що люди допоможуть, і вона знову зможе бути здоровою.
Реквізити для допомоги:
Картка «Приватбанк» 5168742709253664 (мама Зілінська Олеся Василівна).
Нагадаємо, на операцію треба загалом 60 тисяч євро. Аби допомгти дитині, у січні луцькі журналісти влаштували благодійну коляду.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!