З чим пов’язані обшуки у волинській поліції?

З чим пов’язані обшуки у волинській поліції?

Волинь

Вчора до ГУНП у Волинській області з обшуками завітали працівники Головного слідчого управління Нацполіції. Слідчо-розшукові дії у приміщенні тривали цілий день. За даними джерел «Вісника+К», гості зі столиці прибули у зв’язку зі справою, яка стосується автогосподарства волинської поліції. Аби отримати потрібні документи столичні правоохоронці з допомогою спецзасобів зняли двері в одному з кабінетів фінансового відділу. Один зі співрозмовників зазначив, що слідчі дії відбувалися не лише у приміщенні ГУНП.

За даними іншого джерела, колишнього начальника міліцейського та поліцейського автогосподарства підозрюють у розтраті та розкраданні грошей під час обслуговування та ремонту службових авто. Мова йде про мільйонні суми. Чиновник нібито мав суміжний бізнес, який не був відображений у деклараціях службовця, а був записаний чи то на родичів, чи то на підставних осіб. Саме ці фірми й залучалися до обслуговування автомобілів поліції. Справою зацікавився один із антикорупційних органів. Коли підозрілі факти почали випливати на поверхню, на початку нинішнього року начальник автогосподарства звільнився з роботи за власним бажанням.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • T Редактор сайту Ірина Бура 066 606 94 80
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×