Запрацювали перші в  Луцьку поліцейські станції

Запрацювали перші в Луцьку поліцейські станції

Волинь

Поліцейські станції у Луцьку  відкрили на вулиці Федорова, 11 та проспекті Волі, 33а.Вони обслуговуватимуть жителів двох мікрорайонів обласного центру Волині,- повідомляє прес-служба Нацполіції в області.

Введення в дію таких станцій дозволить правоохоронцям оперативніше реагувати на повідомлення лучан про правопорушення, ефективніше здійснювати відповідну профілактичну роботу, спрямовану на запобігання злочинності. Станції стануть своєрідними центрами консолідації зусиль поліції та громади в забезпеченні правопорядку.

Поліцейські станції уже працюють, зокрема, в Берестечку Горохівського, Боратині Луцького та Цумані  Ківерцівського районів. У квітні вони запрацювали  в селі Смідин Старовижівського та селищі Заболоття Ратнівського районів. З червня поліцейські станції працюють у селі Сошично Камінь-Каширського та селі Велика Глуша Любешівського районів.

До кінця року на Волині планують ввести в дію всього 38 таких поліцейських станцій.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!