Жнива на Волині будуть не з дешевих

Жнива на Волині будуть не з дешевих

Волинь

Орієнтовна ціна обмолоту зернових в населення області за сотку  становитиме 20-22 гривні. Такий прогноз зробили аграрії Ковельського району під час наради в райдержадміністрації, -інформує сайт РДА.

Для здешевлення вартості послуг з обмолоту зернових культур в господарствах населення між Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації та ТзОВ «ВОГ ТРЕЙД» досягнуто домовленості про продаж з Луцької та Ковельської нафтобаз на період жнивної компанії дизельного пального (в кількості від 200 літрів) за оптовими цінами власникам особистих селянських господарств, які мають зернозбиральні комбайни та будуть надавати послуги на збиранні урожаю.
Крім того, в господарствах населення, які будуть надавати послуги з обмолоту, є 130 зернозбиральних комбайни. Орієнтовна ціна обмолоту в населення  становитиме 20-22 грн. (приблизно на 20% більше проти минулого року) за 1 сотку.  Ціна обмолоту буде змінюватися в залежності від ціни дизпального та забур’яненості площі. На сьогодні відпускна оптова ціна  на дизпальне  становить 24 грн. (торік  - 18 грн. за 1 літр).

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!