Житель Луцька співпрацював з ФСБ Росії

Житель Луцька співпрацював з ФСБ Росії

Волинь

У Луцьку викрили уродженця Криму, якого завербували до співпраці спецслужби Росії. Затримали зрадника працівники СБУ наприкінці минулого року.

Встановлено, що з травня 2014 року до серпня 2017 року він під час зустрічей та листування із представниками ФСБ РФ погодився збирати та передавати за винагороду інформацію щодо проукраїнсько налаштованих мешканців АРК, радикально налаштовані структури на території України та про особовий склад працівників Служби безпеки України, тощо.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Луцький міськрайонний суд оперативно розглянув справу. Чоловіка визнали винним, водночас звільнили його від кримінальної відповідальності, у зв'язку з добровільною заявою органам державної влади про свій зв'язок зі спецслужбами РФ та відмовою виконувати завдання російських спецслужб.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!