Звання «мати-героїня» присвоєно сімом ковельчанкам

Звання «мати-героїня» присвоєно сімом ковельчанкам

Волинь

Напередодні жіночого світа Ковельський міський голова Олег Кіндер вручив сімом матерям-героїням нагрудні знаки та посвідчення,- пише Про КОВЕЛЬ.

 Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України, почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених.
Почесне звання «мати-героїня» присвоєно Валентині Палійчук, Майї Музичук, Руслані Рубіновській, Лілії Шевчик– вони виховують по п’ятеро дітей, а також Наталії Литвинчук та Валентині Мілехіній, у яких по шестеро дітей, і аж восьмеро виховується в родині матері-героїні Наталії Тимчук. Вони від держави отримають одноразову грошову винагороду у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму. А це – приблизно 16 тисяч гривень.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!