Звільнено керівника управління державної виконавчої служби Волині

Звільнено керівника управління державної виконавчої служби Волині

Волинь

Міністр юстиції Павло Петренко заявив про звільнення керівників управлінь державної виконавчої служби теруправлінь юстиції Львівської та Волинської областей за неефективну роботу із стягнення  заборгованостей зі сплати аліментів,- повідомляє «Укрінформ».

Про це він сказав журналістам у п'ятницю 2 березня,  після селекторної наради щодо з координації, моніторингу та контролю за виконанням органами державної виконавчої служби України рішень про стягнення аліментів.

«Ми зараз бачимо або професійність, або непрофесійність державних виконавців і їхніх керівників. І для мене це важливо, тому що я буду продовжувати приймати кадрові рішення. Сьогодні було звільнено двох керівників обласних виконавчих служб Львівської області та Волинської за непрофесійну роботу з виконання проекту  щодо стягнення заборгованостей зі сплати аліментів », - заявив міністр. Він додав, що всіх осіб, які виявлятимуть у роботі непрофесіоналізм, буде звільнено.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!