Команда із Закарпаття виступила на сепаратистському чемпіонаті світу

Команда із Закарпаття виступила на сепаратистському чемпіонаті світу

Закарпаття

У Лондоні відбувся футбольний турнір серед команд невизнаних державних утворень та національних меншин. Виграли його представники Закарпаття, які виступали під назвою Karpatalja, що з угорської перекладається як Підкарпаття/Закарпаття, з українсько-угорською символікою та контурами Закарпатської області на емблемі.

Про це повідомило Mukachevo.net.

Закарпатці стали переможцями цього турніру, здолавши у серії одинадцятиметрових команду Північного Кіпру та Закарпаття. У цьому ж турнірі взяли участь збірні Абхазії, Тибету, Секейського краю та інші, а у відбіркових матчах навіть команди «ДНР» та «ЛНР»

У заявці команди Karpatalya значаться чимало гравців із Закарпаття, які виступають за угорські клуби, граючи в сусідній країні по угорських паспортах. Мова йде про Шандора Розмана та Шандора Вайду із Виноградова, Юрія Тому, який нещодавно був гравцем «Говерли» (Ужгород) й ФК «Ужгород», та Золтана Бокшо із Мукачівщини.

Організував команду Karpatalya депутат Берегівської райради від Демократичної спілки угорців (УМДС) Тіберій Феєш. Вінже возив цю ж команду на чемпіонат Європи невизнаних країн.

З приводу цього інциденту уже висловився Павло Клімкін, закликавши правоохоронців влаштувати «дружній» прийом учасникам та організаторам поїздки команди Karpatalya на турнір. З цього приводу СБУ уже розпочала перевірку.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×