В Ужгороді обіцяють відновити роботу міжнародного аеропорту

В Ужгороді обіцяють відновити роботу міжнародного аеропорту

Закарпаття

Відновити повноцінну роботу аеропорту «Ужгород» планують до кінця року,- заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Про це він сказав під час поїздки до Франції, повідомляє Свідок з посиланням на  прес-службу Мінінфраструктури.

10 липня в Страсбурзі був підписаний Контракт з сертифікації Украероруху відповідно до норм Європейського Союзу (ЄС) – між Украерорухом і Європейським агентством з безпеки польотів (EASA). Сертифікація ініційована Словацькою стороною в контексті створення умов для використання повітряного простору Словацької Республіки при виконанні операцій на аеродромі «Ужгород», а також визнання Украероруху провайдером аеронавігаційних послуг на території Словацької Республіки.

Міністр інфраструктури України зазначив: «Питання відновлення повноцінної роботи аеропорту «Ужгород» є пріоритетом для міністерства. Ми отримали конкретне завдання від Президента України – до кінця 2018 запустити авіасполучення з Закарпаттям.  Украерорух і EASA підписали Контракт, який сприятиме виконанню умов і міжнародних вимог для польотів в аеропорт м. Ужгород. Ми працюємо над відновленням повноцінної роботи аеропорту «Ужгород» до кінця року».

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!