В Ізраїлі на пляжі житомирянка знайшла тіло сина, який потонув 4 дні тому...

В Ізраїлі на пляжі житомирянка знайшла тіло сина, який потонув 4 дні тому...

Житомирщина

Вчора ввечері на пляжі в Хайфі (Ізраїль) знайшли тіло Дмитра Холошевського, студента з України. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна». Він разом з товаришем потрапив у водяну пастку, юнака стало відносити течією.

«Другий хлопець не відразу це зрозумів, тож за лічені секунди опинився віднесеним на десяток метрів. Як тільки вибрався, відразу почав кликати на допомогу. Але рятувальників не було на місці», — розповів товариш загиблого Леонід Шемякін.

Як стало відомо, Дмитро потонув ще 24 травня. Спочатку хлопця шукали волонтери. Наступного дня пляж почали огороджувати, але, за словами товариша, активні пошуки зниклого не велися.

«Люди в чорних футболках та один рятувальник фотографували туристів і просили їх не купатися», — розповів друг загиблого.

Тіло хлопця знайшли не рятувальники, а його матір, яка спеціально приїхала в Ізраїль з України для пошуків сина.

«Нам говорили, що задіяні кращі сили і рятувальну техніку, яка „підриває“ все з дна. А 28 травня приїхала мама потонулого, і в цей же день знайшла його на тому ж пляжі, на тому ж хвилерізі, де потонув її син. Так що його ніхто толком там і не шукав. Якщо б вона не пройшлася там, він міг би ще довго лежати», — зазначив Шемякін.

Загиблий хлопець був програмістом, він приїхав до Хайфи на стажування з Бердичева.

Джерело: Високий замок online

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×