У відпустку – із собакою-прикордонницею

У відпустку – із собакою-прикордонницею

Житомирщина

Житомирянин Сергій Ковальчук четвертий рік служить за контрактом інспектором-кінологом у Держприкордонслужбі в Донецькій області. Нещодавно він приїхав додому у відпустку. І привіз із собою незвичайного товариша по службі – дворічного фокстер’єра Куклу. Вона одразу стала улюбленицею всієї родини Сергія: мами Тетяни Сергіївни, дружини Наталії, а надто трирічної доньки Олександри.

Кукла – не простий пес. Вона навчена віднаходити зброю, набої, вибухові речовини. Сергій Ковальчук розповів, що собака проходила спе­ціальне навчання у кінологічному центрі на Львівщині. Фокстер’єр має службові заслуги. Кукла – улюблениця прикордонників. Незабаром відпустка закінчиться, й собака та її господар повернуться на свій пост і далі захищатимуть нашу землю.

Галина ЯРОСЛАВЕЦЬ, Житомирська область

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!