Росіяни поранили українського прикордонника лазером

Росіяни поранили українського прикордонника лазером

Україна

Ввечері на блокпосту першого рубежу «Мар’їнка», в межах дорожнього коридору Донецьк-Курахово, військовослужбовець Державної прикордонної служби України отримав бойове травмування від лазерної зброї. Прикордонник спостерігав за тимчасово окупованою територією України задля виявлення розвідувально-диверсійних груп бойовиків. Близько 17 години, спостерігаючи в оптичний прилад, він побачив яскравий спалах жовтого кольору з боку ворожого укріплення та відчув різкий біль в очах.

Військовослужбовця терміново доставили у військовий госпіталь у місто Покровськ. Лікарі-офтальмологи діагностували опік сітківки правого ока в наслідок ураження лазерним променем. В подальшому прикордонника гелікоптером ЗСУ відправили на лікування у Дніпро. Наразі відомо, що військовослужбовець втратив працездатність правого ока на 80%, лікарі роблять все можливе, щоб врятувати зір.
Це вже п'ятий випадок використання російськими найманцями забороненої лазерної зброї спеціального призначення. Протягом 2016-2018 років ще чотири військовослужбовця Державної прикордонної служби України отримали подібні травмування різного ступеня важкості.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

  • вул. Перемоги, 15, м. Луцьк
  • T 0 332 77 48 84, 0 332 77 49 85
  • Email:visnyk@visnyk.lutsk.ua

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×