Рух поїздів між Одесою та Києвом відновили після масштабної аварії

Рух поїздів між Одесою та Києвом відновили після масштабної аварії

Україна

Ремонтні бригади працювали всю ніч, щоб відновити понад 100 метрів пошкоджених залізничних шляхів.

Залізничники ліквідували наслідки аварії вантажного потяга біля станції Веселий Кут в Одеській області. Перші поїзди почали рух відновленими шляхами. Читайте також На судноверфі у Херсоні загорівся корабель Про це йдеться в сюжеті ТСН. Відзначається, що ремонтні бригади працювали всю ніч, аби відновити понад 100 метрів пошкоджених залізничних шляхів. Відзначається, що в результаті аварії 3 липня потяги пустили в об'їзд – вони прибували із затримкою від трьох до восьми годин. Серед причин катастрофи називають зношеність рейок чи несправність вагона.

Нагадаємо, що в Одеській області зійшов з рейок вантажний потяг, що перевозив зерно та добрива, рух поїздів у напрямку Одеса-Київ було зупинено. За версією поліції, машиніст поїзда перевищив допустиму швидкість руху, в результаті чого 12 вагонів поїзда лягли на бік і ще у 12-ти відірвало ходову частину.

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!