СБУ перевіряє чи «гаманець сім’ї» причетний до незаконної купівлі «Брокбізнесбанку»

СБУ перевіряє чи «гаманець сім’ї» причетний до незаконної купівлі «Брокбізнесбанку»

Україна

Служба безпеки України ініціювала розгляд Антимонопольним комітетом України справи стосовно факту придбання без відповідного дозволу акцій АТ «Брокбізнесбанк» рядом столичних комерційних установ. Приводом для перевірки стали виявлені СБУ ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Встановлено, що у серпні 2013 року відповідні комерційні структури, які фактично пов'язані між собою, набули контролю над АТ «Брокбізнесбанк» з порушенням встановленого законодавством порядку - без обов'язкового в таких випадках дозволу органів Антимонопольного комітету України, повідомляє прес-центр СБ України.

За такого роду порушення, допущені суб'єктами господарювання, законодавством передбачено штрафні санкції в розмірі 5% від їхнього річного обороту.

У рамках вказаної справи здійснюється перевірка інформації про ймовірну підконтрольність зазначених комерційних структур Сергію Курченку.

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!