Ще одне селище на Луганщині під повним контролем українських військ

Ще одне селище на Луганщині під повним контролем українських військ

Україна

На Луганщині наприкінці червня силами кількох підрозділів об'єднаних сил взято під повний контроль населений пункт Золоте-4. Операція тривала кілька днів і завершилася без втрат. Свої нові укріплення українські військові облаштували на стратегічно важливих висотах та на значній відстані від будівель місцевого населення.

Майже чотири роки поспіль кілька вулиць селища Золоте-4 перебували у так званій «сірій зоні». Прийшовши сюди військові та представники військово-цивільної адміністрації одразу ж взялися за вирішення нагальних проблем: забезпечення твердим паливом на зимовий період, а також будівельними матеріалами для проведення ремонтних робіт на покрівлях, наданням медичної допомоги, а також допомогою у виконанні охоронних функцій, а саме облаштуванні місця дільничного інспектора тощо. Також гостро стоїть питання розмінування прилеглих до населеного пункту територій.

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!