Страшна статистика: суїцид учасників АТО

Страшна статистика: суїцид учасників АТО

Україна

Більше тисячі осіб в Україні, які брали участь в АТО, наклали на себе руки. Про це сказав народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка", голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції і людей з інвалідністю Олександр Третьяков у ході конференції "VETS: Світові практики інтеграції ветеранів до мирного життя", - повідомляє  Укрінформ.

"В Україні вже більше тисячі людей, які воювали в АТО,  закінчили суїцидом. Це війна, що в корені відрізняється від війни, яка була в Афганістані. У Афганістані була війна, на якій  застосовували стрілецьку зброю. На цій війні застосовується артилерійська зброя. І природно всі психологічні травми пов'язані більше з цим. А це ще важче для солдатів. У багатьох є контузії", - розповів Третьяков.

Він також повідомив, що станом на 2 квітня 2018 року кількість учасників АТО становить  329, 5 тисяч. В Україні зараз понад  1,6 млн ветеранів, що становить 4% від усього населення України. 

 

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!