У Ковелі- новий майданчик для великого  тенісу і волейболу

У Ковелі- новий майданчик для великого тенісу і волейболу

Україна

На території Волинської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, що у Ковелі на вулиці Варшавській, відкрито новий мультиспортивний майданчик  для гри у волейбол та великий теніс, -інформує Ковель post.

 Облаштували його з ініціативи директора - Сергія Семерея, який очолює підприємство одинадцять років. Новий об’єкт спортивної інфраструктури стане місцем активного відпочинку та дозвілля працівників підприємства. Директор Волинської філії Концерну РРТ Сергій Семерей каже, що колектив уже багато років веде активний спосіб життя, долучаючи до цього і свої родини: «Туризм, сплав по річках і походи в гори – наша стихія. Нинішня новина теж стосується спорту.  Відтепер нам став доступнішим великий теніс».

Схожі новини

© «Вісник»

Передрук будь-якої інформації можливий лише якщо гіперпосилання на «Вісник+К» стоїть не нижче другого абзацу і у кінці матеріалу не має позначки «Передрук заборонений». Перепублікація матеріалів із друкованих видань «Вісник+К» та «Люди і долі» можлива лише із письмового дозволу редакції.

Наші інформери

«Вісник» в соцмережах

Журнал «Люди і долі»

×
Приєднуйтесь!